WIZYTÓWKI

Wizytówki standard

 

Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, dlatego dobrze wydrukowane wizytówki mają tak duże zanczenie. Naszą jakość zapewniają stosowanie przez nas najwyższej jakości materiały oraz odpowiednio dobrany sprzęt.

Możecie Państwo przesłać swój projekt wizytówki, lecz jeśli go nie macie to nie problem. W kreatorze sami możecie zaprojektować swoje karty wizytowe. Korzystanie z tego narządzia nic nie kosztuje a może pomóc zaprojektować idealną wizytówkę.

Projekt Państwa wizytówki zostanie zapisany i przekazany do produkcji automatycznie. A w przyszłości, w razie potrzeby zawsze będzie można go zaktualizować i ponownie wyrukować.

Wizytówki w ofercie specjalnej

 

Nasze wizytówki w specjalnej ofercie, drukowane są na powlekanym papierze o gramaturze 300. Wydrukowane w pełnym kolorze, dwustronnie. Na koniec zalaminowane aby wyglądały jeszcze bardziej elegancko i na dodatek były bardziej wytrzymałe.

  • Format wizytówek to 90 x 50 mm

  • Jeden komplet zawiera 1000 szt. wizytówek.

  • Jeden komplet może zawierać tylko jeden wzór wizytówki.

  • Termin realizacji może zająć do dziesięciu dni roboczych. Jednak dzięki temu możemy sprzedać je w tak niskiej cenie. 

Wizytówki w ofercie specjalnej z lakierem UV

 

Nasze wizytówki w specjalnej ofercie, drukowane są na powlekanym papierze o gramaturze 300. Wydrukowane w pełnym kolorze, dwustronnie. Na koniec zalaminowane aby wyglądały jeszcze bardziej elegancko i na dodatek były bardziej wytrzymałe. Dodatkowo aby się wyróżniały powlekamy je wybiórczo błyszczącym lakierem  UV.

 
* Format wizytówek to 90 x 50 mm
* Jeden komplet zawiera 1000 szt. wizytówek.

* Jeden komplet może zawierać tylko jeden wzór wizytówki.

* Lakier wybiorczy móże być nałożony obustronnie

* Termin realizacji może zająć do dziesięciu dni roboczych. Dzięki temu możemy sprzedać je w tak niskiej cenie.