NAKLEJKI

Naklejki prostokątne

 

Najpopularniejszy sposób przygotowania naklejek. Produkujemy je szybko. Nie wymagają one skomplikowanej obróbki, dzięki czemu są niedrogie.  Takie naklejki są znakomitym nośniem informacji graficznej i tekstowej. Często stosowane na witrynach sklepowych. Gdy przygotowujemy je na szyby autobusów czy tramwajów jako nośnik reklamowy, drukujemy je wówczas na specjalnej folii One Way Vision.

Naklejki okrągłe

 

Czasem naklejki powinny być po prostu okrągłe. Bo tak jest lepiej. Dlatego produkujemy też takie. Robimy je zarówno z papieru jak i folii. Orągłe naklejki są dobre bo nawet jak je krzywo przyklimy to i tak są prosto ;).

Naklejki wycinane w dowolnym kształcie

 

Czasem wydrukowana naklejka to za mało by jej przekaz był odpowiednio podkreślony. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest wyciąć je w kształcie, który pozwala pozbyć się wszelkich zbędnych elementów. 

Naklejki wycinane z folii kolorowej

 

To najczęściej naklejki z grafiką tekstową wzbogaconą o jednokolorowe znaki graficzne. Takie naklejki przyklejane są bez tła. Tylko sama treść grafiki jest prezentowana. Żadne nieptrzebne elementy tu nie występują. Są usuwane podczas produkcji. Najczęściej to napisy na witryny, samochody czy tablice reklmowe.  Innym bardzo ciekawym zastosowaniem dla tych naklejek są ścienne grafiki do domu.

Naklejki podłogowe

 

To bardzo atrakcyjny nośnik reklamowy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego laminatu takie naklejki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i jedncześnie bezpieczne bo ich powierzchnia nie jest śliska, nawet gdy jest mokra. Jeśli zaś chodzi o formę to mogą one być zarówno, prostokątne, okrągłe jak i przybierać jakikolwiek inny kształt.