KALENDARZE

Kalendarz ścienny A3

Kalendarz z własnymi zdjęciami to wspaniała pamiątka i jednocześnie dobry pomysł na prezent dla babci, dziadka czy rodziców. Kalendarz ścienny w formacie A3 towarzyszy nam przez cały rok ale co miesiąc przewijamy w nim kartkę ze zdjęciem dzięki czemu nie jest nudny. Państwa kalendarz oprócz zdjęć może zawierać Wasze osobiste święta i wcale nie musi zaczynać się od stycznia a kończyć w grudniu. Wszystko w Państwa rękach i wyobraźni.

Kalendarz ścienny A4

Kalendarz z własnymi zdjęciami to wspaniała pamiątka i jednocześnie dobry pomysł na prezent dla babci, dziadka czy rodziców. Kalendarz ścienny w formacie A4 jest nieduży, dzięki czemu zmieści się na każdej ścianie. Towarzyszy on przez cały rok ale co miesiąc przewijamy w nim kartkę ze zdjęciem dzięki czemu nie jest nudny. Państwa kalendarz oprócz zdjęć może zawierać Wasze osobiste święta i wcale nie musi zaczynać się od stycznia a kończyć w grudniu. Wszystko w Państwa rękach i wyobraźni.

Kalendarz biurkowy

piramidka A5

Gdy kalendarz ma być bliżej, lub gdy na ściane nie ma dla niego dobrego miejsca. Doskonałym rozwiąznaiem  jest kalendarz na biurko w formie piramidki. Format A5 jest dosyć duży i czytelny lecz na tyle mały, że nie zajmuje

Kalendarz biurkowy

piramidka (230 x 136 mm)

Tu słów parę z użyciem słów kluczowych