BANERY 

Banery reklamowe najczęściej używane do sprzedaży nieruchomości, domów, mieszkań, ziemi mogą mieć różne formy i formaty:

Banner 200×100 cm – oferta specjalna

Aby sprzedać nieruchomość szybko i skutecznie najlepiej oznakować ją na zewnątrz. Bardzo popularnym sposobem jest baner zawierający podstawowe informacje na temat sprzedawanej nieruchomości. Nasze banery w specjalnej ofercie są niedrogie i wytrzymałe. Korzystając z kreatora można zamieścić w nim swoje dane kontaktowe, informacje o nieruchomości a nawet zdjęcie. Dzięki kreatorowi można zaprojektować baner bez znajomości programów graficznych.

Banner 300×100 cm – oferta specjalna

Aby sprzedać nieruchomość szybko i skutecznie najlepiej oznakować ją na zewnątrz. Tam gdzie format banera 200 x 100 cm jest zbyt mały mamy specjalną ofertę na większe banery o wymiarach 300 x 100 cm. Dla tych banerów także mamy przygotowany kreator pozwalający na zamieszczenie własnych informacji.

Bannery w dowolnym formacie

Banner to skuteczna i tania reklama. My drukujemy je na mocnych i estetycznych materiałach, a jeśli mają być narażone na silny wiatr, wówczas drukujemy je na siatce przepuszczającej powietrze.